Toplice Lipik redovno obavljaju svoju djelatnost

Dragi pacijenti i korisnici,

Toplice Lipik redovno obavljaju svoju djelatnost pružanja usluga fizikalne medicine i rehabilitacije, specijalističkih pregleda fizijatara, neurologa, dijagnostičkih postupaka EMNG, UZV.

STRUČNO USAVRŠAVANJE HKF - ONLINE PREDAVANJE

FIZIOTERAPIJA KOD OBOLJELIH OD MULTIPLE SKLEROZE

Dana: 19.11.2020, u 14.00 h

Predavač: Radmila Horvat, bacc.physioth.

Predavanje je namjenjeno fizioterapeutima, članovima HKF i bodovano je s 4 boda.

Prijave na mail: edukacije.sblipik@gmail.com

U prijavi navesti:

1) ime i prezime,

2) članski broj HKF,

3) isključivo gmail račun registriran na vaše ime i prezime za pridruživanje predavanju.

Prijave se primaju 7 dana prije predavanja do srijede, 18.11.2020. do 12 h.

Broj sudionika je ograničen i vrši se prema redoslijedu prijave. Odabrani sudionici će na dan online predavanja primiti mail s poveznicom preko koje će pristupiti stručnom usavršavanju.

STRUČNO USAVRŠAVANJE HKF - ONLINE PREDAVANJE

USPJEŠNOST OPORAVKA HODA NAKON MOŽDANOG UDARA OVISNO O SPOLU

Dana: 29.10.2020, u 14.30 h

Predavač: Siniša Almaši, bacc.physioth.

Prijave na mail: edukacije.sblipik@gmail.com

U prijavi navesti:

1) ime i prezime,

2) članski broj HKF,

Prijave se primaju do srijede, 28.10.2020. do 12 h.

Pročitajte više

AKCIJA - jesensko sniženje cijena smještaja

Svim korisnicima koji plaćaju uslugu smještaja u objektima Fontana, Kamene kupke i Ankin dvor u periodu od 01.09. do 31.10.2020.

umanjuje se cijena smještaja za 20%

Popust se odnosi na cijene važeće na dan 18.08.2020. Popust se ne odnosi na razne doplate ili dodatne usluge. Za boravak u Ankinom dvoru plaća se boravišna pristojba (10,00kn/dan za rujan, 7,00kn/dan za listopad) prema Zakonu o boravišnoj pristojbi te se na istu popust ne odnosi.

Za više informacija obratite se na: 034/ 440 - 728 ili 733 ili na e-mail: prijemna.kancelarija@bolnica-lipik.hr

PRODUŽENJE AKCIJE - ostvarite 10% popusta na smještaj

Produžite svoj boravak u Toplicama Lipik na minimalno 2 vikenda i iskoristite popust od 10% na ukupnu cijenu smještaja.
Akcija se produžuje do 31.10. 2020. na smještaj u objektima Dependence i Kurhotel (odjeli II, III i IV).

Popust se ne odnosi na razne doplate ili dodatne usluge.

Obavijest - posjete pacijentima

Do daljnjeg posjete pacijentima nisu dozvoljene.

Godišnja nagrada Požeško-slavonske županije pripala Toplicama Lipik

20. svibnja održano je svečano primanje i dodjela nagrada ovogodišnjim laureatima Požeško-slavonske županije. Godišnja nagrada pripala je Toplicama Lipik koju je jučer u Požegi preuzeo ravnatelj Darko Kelemen.

Otkazan 10. balneološki skup

10. balneološki skup "dr. Ivan Šreter" koji se trebao održati 22.05.2020. je otkazan zbog epidemije koronavirusa.