STRUČNO USAVRŠAVANJE HKF - ONLINE PREDAVANJE

FIZIOTERAPIJA KOD OBOLJELIH OD MULTIPLE SKLEROZE

Dana: 19.11.2020, u 14.00 h

Predavač: Radmila Horvat, bacc.physioth.

Predavanje je namjenjeno fizioterapeutima, članovima HKF i bodovano je s 4 boda.

Prijave na mail: edukacije.sblipik@gmail.com

U prijavi navesti:

1) ime i prezime,

2) članski broj HKF,

3) isključivo gmail račun registriran na vaše ime i prezime za pridruživanje predavanju.

Prijave se primaju 7 dana prije predavanja do srijede, 18.11.2020. do 12 h.

Broj sudionika je ograničen i vrši se prema redoslijedu prijave. Odabrani sudionici će na dan online predavanja primiti mail s poveznicom preko koje će pristupiti stručnom usavršavanju.

STRUČNO USAVRŠAVANJE HKF - ONLINE PREDAVANJE

USPJEŠNOST OPORAVKA HODA NAKON MOŽDANOG UDARA OVISNO O SPOLU

Dana: 29.10.2020, u 14.30 h

Predavač: Siniša Almaši, bacc.physioth.

Prijave na mail: edukacije.sblipik@gmail.com

U prijavi navesti:

1) ime i prezime,

2) članski broj HKF,

Prijave se primaju do srijede, 28.10.2020. do 12 h.

Pročitajte više

AKCIJA - jesensko sniženje cijena smještaja

Svim korisnicima koji plaćaju uslugu smještaja u objektima Fontana, Kamene kupke i Ankin dvor u periodu od 01.09. do 31.10.2020.

umanjuje se cijena smještaja za 20%

Popust se odnosi na cijene važeće na dan 18.08.2020. Popust se ne odnosi na razne doplate ili dodatne usluge. Za boravak u Ankinom dvoru plaća se boravišna pristojba (10,00kn/dan za rujan, 7,00kn/dan za listopad) prema Zakonu o boravišnoj pristojbi te se na istu popust ne odnosi.

Za više informacija obratite se na: 034/ 440 - 728 ili 733 ili na e-mail: prijemna.kancelarija@bolnica-lipik.hr

PRODUŽENJE AKCIJE - ostvarite 10% popusta na smještaj

Produžite svoj boravak u Toplicama Lipik na minimalno 2 vikenda i iskoristite popust od 10% na ukupnu cijenu smještaja.
Akcija se produžuje do 31.10. 2020. na smještaj u objektima Dependence i Kurhotel (odjeli II, III i IV).

Popust se ne odnosi na razne doplate ili dodatne usluge.

Obavijest - posjete pacijentima

Do daljnjeg posjete pacijentima nisu dozvoljene.

Godišnja nagrada Požeško-slavonske županije pripala Toplicama Lipik

20. svibnja održano je svečano primanje i dodjela nagrada ovogodišnjim laureatima Požeško-slavonske županije. Godišnja nagrada pripala je Toplicama Lipik koju je jučer u Požegi preuzeo ravnatelj Darko Kelemen.

Otkazan 10. balneološki skup

10. balneološki skup "dr. Ivan Šreter" koji se trebao održati 22.05.2020. je otkazan zbog epidemije koronavirusa.

Pročitajte više

Toplice Lipik sklopile dvogodišnji ugovor o partnerstvu s rukometnim klubom PPD Zagreb

U utorak, 28.05.2019. i službeno je potpisan ugovor o partnerstvu između toplica Lipik i rukometnog kluba PPD Zagreb prema kojem će RK PPD Zagreb sljedeće dvije godine dolaziti na sportske pripreme u Lipik.